gunduzfeneri

gunduzfeneri
Film Freak - 968 Film Ratings
Member Since: 10 May 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 8% X-Men: Dark Phoenix (2019) - Rated 31 May 2020
65 19% Velvet Buzzsaw (2019) - Rated 31 May 2020
75 57% Uncut Gems (2019) - Rated 31 May 2020
60 8% The Two Popes (2019) - Rated 31 May 2020
70 37% Triple Frontier (2019) - Rated 31 May 2020
60 8% Terminator: Dark Fate (2019) - Rated 31 May 2020
65 19% Spider-Man: Far from Home (2019) - Rated 31 May 2020
65 19% Shazam! (2019) - Rated 31 May 2020
80 72% The Lighthouse (2019) - Rated 31 May 2020
65 19% The Laundromat (2019) - Rated 31 May 2020