gunn80

gunn80
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 99% Nights of Cabiria (1957) - Rated 20 Aug 2007
97 92% The Godfather (1972) - Rated 20 Aug 2007
93 61% Vacation (1983) - Rated 20 Aug 2007
95 79% Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Rated 20 Aug 2007
98 96% (1963) - Rated 20 Aug 2007
93 61% Tristram Shandy: A Cock and Bull Story (2005) - Rated 20 Aug 2007
92 53% Waiting for Guffman (1996) - Rated 20 Aug 2007
40 0% Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Rated 20 Aug 2007
90 41% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 20 Aug 2007
91 50% The Gift (2000) - Rated 20 Aug 2007