gurayke

gurayke
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 90% Scarface (1983) - Rated 16 May 2020
75 70% The Lion King (1994) - Rated 16 May 2020
75 70% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 16 May 2020
80 90% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 16 May 2020
70 50% Ocean's Eleven (2001) - Rated 16 May 2020
65 30% I Am Legend (2007) - Rated 16 May 2020
55 15% Skyfall (2012) - Rated 16 May 2020
70 50% Normal People (2020) - Rated 16 May 2020
35 5% Black Panther (2018) - Rated 29 Apr 2020
65 30% Captain America: Civil War (2016) - Rated 29 Apr 2020