Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gurrrl

Flick Fan - 28 Film Ratings

Member Since: Nov 1, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
93 67% Bridesmaids (2011) - Nov 01, 2017
90 50% The Devil Wears Prada (2006) - Nov 01, 2017
87 46% Interstellar (2014) - Nov 01, 2017
85 25% Mad Max: Fury Road (2015) - Nov 01, 2017
90 50% The Dark Knight (2008) - Nov 01, 2017
90 50% Memento (2001) - Nov 01, 2017
70 3% Hot Tub Time Machine (2010) - Nov 01, 2017
75 7% Sweet Home Alabama (2002) - Nov 01, 2017
93 67% Up (2009) - Nov 01, 2017
40 0% Deadpool (2016) - Nov 01, 2017