guthrien

guthrien
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Plymouth, MI, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 66% Rango (2011) - Rated 13 Feb 2012
88 71% Red State (2011) - Rated 13 Feb 2012
83 56% Let Me In (2010) - Rated 13 Feb 2012
71 25% In the Mouth of Madness (1994) - Rated 13 Feb 2012
94 91% Stalker (1979) - Rated 13 Feb 2012
92 87% Amélie (2001) - Rated 13 Feb 2012
80 50% Take Shelter (2011) - Rated 13 Feb 2012
54 8% Unstoppable (2010) - Rated 13 Feb 2012
70 18% The American (2010) - Rated 13 Feb 2012
85 62% A Clockwork Orange (1971) - Rated 13 Feb 2012