Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
guy456

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: Aug 9, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
73% Scream (2015) - Aug 10, 2019
36% Tangled (2010) - Aug 10, 2019
13% Monsters, Inc. (2001) - Aug 10, 2019
36% Get Smart (2008) - Aug 10, 2019
2% Scary Movie (2000) - Aug 10, 2019
89% War of the Worlds (2005) - Aug 10, 2019
58% Ice Age (2002) - Aug 10, 2019
36% Split (2017) - Aug 10, 2019
36% Mulan (1998) - Aug 10, 2019
89% 50 First Dates (2004) - Aug 10, 2019