gvogel

gvogel
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 70% Maborosi (1995) - Rated 13 Feb 2012
85 39% Nobody Knows (2004) - Rated 13 Feb 2012
90 70% Still Walking (2008) - Rated 13 Feb 2012
95 95% After Life (1998) - Rated 13 Feb 2012
100 98% Apocalypse Now (1979) - Rated 13 Feb 2012
90 70% Paprika (2006) - Rated 13 Feb 2012
70 5% Romeo + Juliet (1996) - Rated 13 Feb 2012
85 39% The Illusionist (2006) - Rated 13 Feb 2012
95 95% The Conversation (1974) - Rated 13 Feb 2012
90 70% 12 Angry Men (1957) - Rated 13 Feb 2012