gwaht51

gwaht51
Movie Buff - 243 Film Ratings
Member Since: 20 May 2012
Location: Clinton, Utah, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 21 May 2012
89 86% Young Frankenstein (1974) - Rated 21 May 2012
88 80% The Fighter (2010) - Rated 21 May 2012
89 86% Sling Blade (1996) - Rated 20 May 2012
86 72% The Lazarus Project (2008) - Rated 20 May 2012
88 80% The Wildest Dream (2010) - Rated 20 May 2012
92 94% Downfall (2004) - Rated 20 May 2012
65 4% Atlas Shrugged: Part I (2011) - Rated 20 May 2012
86 72% Saints and Soldiers (2003) - Rated 20 May 2012
95 98% Tender Mercies (1983) - Rated 20 May 2012