gynalm

gynalm
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 95% Manchester by the Sea (2016) - Rated 10 Mar 2017
"Although the pace is a little bit slow it is a great and unusual drama. Excellent acting and directing. One of the best movies of the year"
65 45% Public Enemies (2009) - Rated 10 Mar 2017
60 27% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 10 Mar 2017
65 45% The Hangover Part II (2011) - Rated 10 Mar 2017
55 9% Sister Act 2: Back in the Habit (1993) - Rated 10 Mar 2017
80 81% Forrest Gump (1994) - Rated 10 Mar 2017
75 63% Catch Me If You Can (2002) - Rated 10 Mar 2017
55 9% American Beauty (1999) - Rated 10 Mar 2017
75 63% The Lake House (2006) - Rated 10 Mar 2017
60 27% Honey I Blew Up the Kid (1992) - Rated 10 Mar 2017