Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
h4HgNa

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 19, 2018

more Recent Ratings
80 75% War of the Worlds (2005) - Dec 19, 2018
90 85% A Beautiful Mind (2001) - Dec 19, 2018
75 65% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Dec 19, 2018
95 95% Spirited Away (2001) - Dec 19, 2018
40 35% Man of Steel (2013) - Dec 19, 2018
10 15% Moneyball (2011) - Dec 19, 2018
10 15% The Town (2010) - Dec 19, 2018
60 55% Cape Fear (1991) - Dec 19, 2018
10 15% Shoot 'Em Up (2007) - Dec 19, 2018
50 45% Wayne's World 2 (1993) - Dec 19, 2018