h4stur

Check out h4stur's...
84 77% | From Beyond (1986) - Feb 09, 2018 |
72 49% | In the Mouth of Madness (1994) - Feb 09, 2018 |
86 84% | They Live (1988) - Feb 09, 2018 |
84 77% | Prince of Darkness (1987) - Feb 09, 2018 |
85 83% | Re-Animator (1985) - Feb 09, 2018 |
73 57% | Natural Born Killers (1994) - Feb 09, 2018 |
74 62% | K-PAX (2001) - Feb 09, 2018 |
92 93% | The Thing (1982) - Feb 09, 2018 |
72 49% | True Lies (1994) - Feb 09, 2018 |
72 49% | Predator 2 (1990) - Feb 09, 2018 |