Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hVTbl7

Flick Fan - 84 Film Ratings

Member Since: Oct 14, 2019

more Recent Ratings
80 35% Kick-Ass 2 (2013) - Oct 14, 2019
94 91% Pulp Fiction (1994) - Oct 14, 2019
93 83% Inglourious Basterds (2009) - Oct 14, 2019
85 45% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 14, 2019
86 52% War of the Worlds (2005) - Oct 14, 2019
65 11% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Oct 14, 2019
92 74% Jurassic Park (1993) - Oct 14, 2019
92 74% Memento (2001) - Oct 14, 2019
89 60% Interstellar (2014) - Oct 14, 2019
93 83% Inception (2010) - Oct 14, 2019