Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hYQ9NR

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Oct 3, 2020

more Recent Ratings
80 81% The Wolf of Wall Street (2013) - Oct 03, 2020
75 63% The Thing (1982) - Oct 03, 2020
70 36% Inside Llewyn Davis (2013) - Oct 03, 2020
70 36% Full Metal Jacket (1987) - Oct 03, 2020
60 4% The Matrix (1999) - Oct 03, 2020
90 95% Trainspotting (1996) - Oct 03, 2020
70 36% Bottle Rocket (1996) - Oct 03, 2020
75 63% The Hateful Eight (2015) - Oct 03, 2020
70 36% Us (2019) - Oct 03, 2020
80 81% Lady Bird (2017) - Oct 03, 2020