Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hZ0Omg

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Nov 22, 2019

more Recent Ratings
25 12% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Nov 22, 2019
77 79% True Grit (2010) - Nov 22, 2019
58 20% The Dark Knight Rises (2012) - Nov 22, 2019
73 54% Home Alone (1990) - Nov 22, 2019
85 95% Whiplash (2014) - Nov 22, 2019
75 62% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Nov 22, 2019
80 87% The Big Short (2015) - Nov 22, 2019
76 70% Mad Max (1979) - Nov 22, 2019
65 29% Ocean's Twelve (2004) - Nov 22, 2019
70 45% Dallas Buyers Club (2013) - Nov 22, 2019