habsfan500

habsfan500
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 37% Meet Joe Black (1998) - Rated 09 Jan 2016
67 82% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 09 Jan 2016
55 67% Jerry Maguire (1996) - Rated 09 Jan 2016
45 50% Apollo 13 (1995) - Rated 09 Jan 2016
35 24% The Butterfly Effect (2004) - Rated 09 Jan 2016
40 37% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 09 Jan 2016
10 4% Juno (2007) - Rated 09 Jan 2016
40 37% Troy (2004) - Rated 09 Jan 2016
45 50% The Green Mile (1999) - Rated 09 Jan 2016
55 67% Fight Club (1999) - Rated 09 Jan 2016