habsfan91

habsfan91
Movie Buff - 288 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2019
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 33% Predator (1987) - Rated 28 Aug 2019
85 62% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 28 Aug 2019
82 38% Iron Man 2 (2010) - Rated 28 Aug 2019
83 44% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 28 Aug 2019
84 53% I, Robot (2004) - Rated 28 Aug 2019
78 23% Saw V (2008) - Rated 28 Aug 2019
76 14% Snakes on a Plane (2006) - Rated 28 Aug 2019
80 29% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 28 Aug 2019
78 23% The Dukes of Hazzard (2005) - Rated 28 Aug 2019
84 53% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 28 Aug 2019