habur

habur
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2014
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 30% Take Shelter (2011) - Rated 08 Oct 2014
80 63% Stevie (2002) - Rated 05 Oct 2014
85 85% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 05 Oct 2014
80 63% Head-On (2004) - Rated 05 Oct 2014
85 85% Lost Highway (1997) - Rated 05 Oct 2014
85 85% Samsara (2001) - Rated 05 Oct 2014
80 63% The Usual Suspects (1995) - Rated 05 Oct 2014
90 97% Apocalypse Now (1979) - Rated 05 Oct 2014
80 63% Down by Law (1986) - Rated 05 Oct 2014
85 85% The Seventh Continent (1989) - Rated 05 Oct 2014