hacerkovan

hacerkovan
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 61% Black (2005) - Rated 16 Dec 2017
85 32% Gandhi (1982) - Rated 16 Dec 2017
10 20% Çilgin Dersane (2007) - Rated 16 Dec 2017
85 32% 3 Idiots (2009) - Rated 16 Dec 2017
100 88% Intouchables (2011) - Rated 16 Dec 2017
95 55% The Imitation Game (2014) - Rated 16 Dec 2017
90 50% Her (2013) - Rated 16 Dec 2017
85 32% The Brand New Testament (2015) - Rated 16 Dec 2017
100 88% Demolition (2016) - Rated 16 Dec 2017
87 44% Amélie (2001) - Rated 16 Dec 2017