hackzone

hackzone
Movie Buff - 275 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2015
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% Kung Fu Panda (2008) - Rated 10 Aug 2015
80 52% Kick-Ass (2010) - Rated 10 Aug 2015
90 73% The Expendables (2010) - Rated 10 Aug 2015
80 52% Get Smart (2008) - Rated 10 Aug 2015
78 39% Daredevil (2003) - Rated 10 Aug 2015
70 27% S.W.A.T. (2003) - Rated 10 Aug 2015
80 52% Oldboy (2003) - Rated 10 Aug 2015
90 73% Quantum of Solace (2008) - Rated 10 Aug 2015
80 52% 300 (2007) - Rated 10 Aug 2015
90 73% The King's Speech (2010) - Rated 10 Aug 2015