Haggarjay
Recent Ratings
Check out Haggarjay's...
90 76% | Shadow of the Vampire (2000) - Rated 21 Feb 2014 |
84 48% | The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 21 Feb 2014 |
82 42% | The Hunger Games (2012) - Rated 21 Feb 2014 |
88 68% | Silver Linings Playbook (2012) - Rated 21 Feb 2014 |
86 62% | Miami Vice (2006) - Rated 21 Feb 2014 |
82 42% | Public Enemies (2009) - Rated 21 Feb 2014 |
94 88% | Heat (1995) - Rated 21 Feb 2014 |
90 76% | Good Will Hunting (1997) - Rated 21 Feb 2014 |
85 55% | Being John Malkovich (1999) - Rated 21 Feb 2014 |
91 82% | The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 21 Feb 2014 |