haiduc.alx

haiducalx
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 05 May 2013
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 66% Victory (1981) - Rated 23 Jun 2013
65 11% This Means War (2012) - Rated 25 May 2013
77 54% Armageddon (1998) - Rated 25 May 2013
83 88% Aliens (1986) - Rated 25 May 2013
80 77% The Road Warrior (1981) - Rated 25 May 2013
80 77% Total Recall (1990) - Rated 25 May 2013
83 88% 12 Monkeys (1995) - Rated 25 May 2013
78 60% Cloverfield (2008) - Rated 25 May 2013
88 98% Inception (2010) - Rated 25 May 2013
78 60% Independence Day (1996) - Rated 25 May 2013