hakanb

hakanb
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

23 12% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 15 Jun 2011
65 48% Chungking Express (1994) - Rated 15 Jun 2011
33 16% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 15 Jun 2011
40 19% Moon (2009) - Rated 15 Jun 2011
66 51% The Pianist (2002) - Rated 15 Jun 2011
80 67% Reservoir Dogs (1992) - Rated 15 Jun 2011
45 24% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 15 Jun 2011
15 9% Rocky (1976) - Rated 15 Jun 2011
70 55% The Birds (1963) - Rated 15 Jun 2011
70 55% Mystery Train (1989) - Rated 15 Jun 2011