Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hakimtuhan

Movie Buff - 202 Film Ratings

Member Since: Oct 16, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out hakimtuhan's...
93 90% The Last Dance (2020) - May 28, 2020
90 71% Suits (2011) - Apr 04, 2020
86 52% La casa de papel (2017) - Apr 04, 2020
76 15% They Live (1988) - Apr 04, 2020
81 30% The Platform (2019) - Apr 04, 2020
80 25% Crazy, Stupid, Love (2011) - Jan 03, 2020
91 78% Notting Hill (1999) - Jan 03, 2020
84 44% 50 First Dates (2004) - Jan 03, 2020
88 61% Like Stars on Earth (2007) - Jan 03, 2020
84 44% The Intern (2015) - Jan 03, 2020