halexander

halexander
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2012
Location: Edinburgh, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 40% Moon (2009) - Rated 27 Oct 2012
60 53% Dangerous Liaisons (1988) - Rated 27 Oct 2012
98 92% Black Mirror (2011) - Rated 27 Oct 2012
40 40% Lagaan: Once Upon a Time in India (2001) - Rated 27 Oct 2012
50 47% Hamlet (1996) - Rated 27 Oct 2012
40 40% Bill Cosby: Himself (1983) - Rated 27 Oct 2012
30 30% The Cremator (1969) - Rated 27 Oct 2012
30 30% Kagemusha (1980) - Rated 27 Oct 2012
75 63% Alfie (2004) - Rated 27 Oct 2012
40 40% The Three Musketeers (1973) - Rated 27 Oct 2012