We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
hamid2100

Movie Buff - 180 Film Ratings

Member Since: Jun 23, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out hamid2100's...
90 75% Who Am I (2014) - Sep 27, 2020
96 95% The Secret in Their Eyes (2009) - Sep 12, 2020
83 52% Corpus Christi (2019) - Aug 22, 2020
82 49% Russian Doll (2019) - Aug 22, 2020
86 60% Red Sparrow (2018) - Aug 22, 2020
80 38% Phantom Thread (2017) - Aug 22, 2020
87 63% Escape From Pretoria (2020) - Aug 22, 2020
75 30% Out of the Furnace (2013) - Aug 22, 2020
83 52% Richard Jewell (2019) - Aug 22, 2020
85 57% Zodiac (2007) - Aug 22, 2020