hamster

hamster
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2022
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 57% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 08 Jan 2022
80 69% V for Vendetta (2006) - Rated 08 Jan 2022
50 30% Her (2013) - Rated 08 Jan 2022
90 84% District 9 (2009) - Rated 08 Jan 2022
40 15% Nobody (2021) - Rated 08 Jan 2022
80 69% Minari (2020) - Rated 08 Jan 2022
70 50% Contact (1997) - Rated 08 Jan 2022
40 15% American Beauty (1999) - Rated 08 Jan 2022
60 42% Children of Men (2006) - Rated 08 Jan 2022
3% Jojo Rabbit (2019) - Rated 08 Jan 2022