handersen

handersen
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 29 May 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 2% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 02 Jun 2013
84 28% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 02 Jun 2013
90 58% Religulous (2008) - Rated 02 Jun 2013
88 47% The Proposal (2009) - Rated 02 Jun 2013
88 47% A Knight's Tale (2001) - Rated 02 Jun 2013
1% Saw II (2005) - Rated 02 Jun 2013
90 58% Chicago (2002) - Rated 02 Jun 2013
89 52% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 02 Jun 2013
89 52% Inglourious Basterds (2009) - Rated 02 Jun 2013
85 35% Rango (2011) - Rated 02 Jun 2013