happysurge

happysurge
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% X-Men: First Class (2011) - Rated 13 Jun 2012
85 73% Temple Grandin (2010) - Rated 13 Jun 2012
85 73% Victor/Victoria (1982) - Rated 13 Jun 2012
90 89% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 13 Jun 2012
85 73% The Town (2010) - Rated 13 Jun 2012
80 57% Super 8 (2011) - Rated 13 Jun 2012
75 41% Friends with Kids (2011) - Rated 13 Jun 2012
90 89% I Love You, Man (2009) - Rated 13 Jun 2012
85 73% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 13 Jun 2012
90 89% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 13 Jun 2012