hardc0r3

hardc0r3
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2008
Location: Bosnia and Herzegovina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 15 Aug 2008
80 25% The Dark Knight (2008) - Rated 15 Aug 2008
85 50% Full Metal Jacket (1987) - Rated 15 Aug 2008
85 50% Starship Troopers (1997) - Rated 15 Aug 2008
85 50% The Incredibles (2004) - Rated 15 Aug 2008
90 75% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 15 Aug 2008
60 7% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 15 Aug 2008
75 12% Cube (1997) - Rated 15 Aug 2008
80 25% Batman Begins (2005) - Rated 15 Aug 2008
85 50% Demolition Man (1993) - Rated 15 Aug 2008