hardnose

hardnose
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2022
Location: Pekin, IL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% The Matrix (1999) - Rated 15 Jan 2022
90 86% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 15 Jan 2022
70 22% Outland (1981) - Rated 15 Jan 2022
85 68% The Dark Knight (2008) - Rated 15 Jan 2022
90 86% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 15 Jan 2022
70 22% Suicide Squad (2016) - Rated 15 Jan 2022
75 45% The Wolverine (2013) - Rated 15 Jan 2022
70 22% Army of the Dead (2021) - Rated 15 Jan 2022
10 4% Fantastic Four (2015) - Rated 15 Jan 2022
80 59% Zombieland: Double Tap (2019) - Rated 15 Jan 2022