harhu1

harhu1
Movie Buff - 251 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2013
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 72% Downfall (2004) - Rated 21 Nov 2014
75 26% Last Vegas (2013) - Rated 21 Nov 2014
70 11% 47 Ronin (2013) - Rated 21 Nov 2014
90 93% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 21 Nov 2014
79 48% Now You See Me (2013) - Rated 21 Nov 2014
90 93% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 21 Nov 2014
80 54% Prisoners (2013) - Rated 21 Nov 2014
82 64% 12 Years a Slave (2013) - Rated 21 Nov 2014
71 16% If I Stay (2014) - Rated 21 Nov 2014
66 6% Dracula Untold (2014) - Rated 21 Nov 2014