harrietbody

harrietbody
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2019
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 36% To All the Boys: P.S. I Still Love You (2020) - Rated 09 May 2020
75 64% Call Me by Your Name (2017) - Rated 09 May 2020
100 94% The Goldfinch (2019) - Rated 09 May 2020
100 94% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 09 May 2020
85 81% Lady Bird (2017) - Rated 09 May 2020
70 50% Rachel, Jack and Ashley Too (2019) - Rated 30 Jun 2019
100 94% The Hate U Give (2018) - Rated 30 Jun 2019
75 64% Her (2013) - Rated 17 Mar 2019
80 74% Into the Woods (2014) - Rated 10 Feb 2019
75 64% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 10 Feb 2019