harrytito

harrytito
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% Army of Darkness (1993) - Rated 27 Nov 2020
97 77% Evil Dead II (1987) - Rated 27 Nov 2020
98 84% Ash vs. Evil Dead (2015) - Rated 27 Nov 2020
95 64% The Evil Dead (1981) - Rated 27 Nov 2020
100 94% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 27 Nov 2020
100 94% Idiocracy (2006) - Rated 27 Nov 2020
90 54% Aqua Teen Hunger Force (2000) - Rated 06 Jan 2018
80 24% The Apple Dumpling Gang (1975) - Rated 06 Jan 2018
85 41% Antz (1998) - Rated 06 Jan 2018
95 64% Animaniacs (1993) - Rated 06 Jan 2018