harshagp

harshagp
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2016
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

95 Star Trek (2009) - Rated 06 Dec 2016
100 Ratatouille (2007) - Rated 06 Dec 2016
"Movie that just takes you into far reaches of the universe in your mind and makes you wonder!"
95 Bridge of Spies (2015) - Rated 06 Dec 2016
95 Captain Phillips (2013) - Rated 06 Dec 2016
"Top notch acting from start to finish!"
90 The Bourne Identity (2002) - Rated 06 Dec 2016
"a new kind of thriller!"
97 Up (2009) - Rated 06 Dec 2016
"Just unbelievable. Can't get better than this."
90 My Week with Marilyn (2011) - Rated 06 Dec 2016
"Well made movie with superb acting and glamor!"
95 The Road to El Dorado (2000) - Rated 06 Dec 2016
"Humorous movie with lot to take home with after watching this movie! Loved to core."
95 Valkyrie (2008) - Rated 06 Dec 2016
"Intense thriller with superb acting, tom cruise shines all the way!"
90 Moana (2016) - Rated 06 Dec 2016
"Awesome visuals and cute story and humor to complement, worth watching!"