hasancakan

hasancakan
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 61% Memento (2001) - Rated 10 Jun 2017
85 61% The Matrix (1999) - Rated 10 Jun 2017
80 47% The Martian (2015) - Rated 10 Jun 2017
90 75% The Maltese Falcon (1941) - Rated 10 Jun 2017
80 47% Logan (2017) - Rated 10 Jun 2017
85 61% The Lobster (2015) - Rated 10 Jun 2017
70 28% La La Land (2016) - Rated 10 Jun 2017
70 28% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 10 Jun 2017
100 97% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 10 Jun 2017
95 89% Intouchables (2011) - Rated 10 Jun 2017