Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hasanknc

Flick Fan - 45 Film Ratings

Member Since: Oct 19, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out hasanknc's...
75 35% Logan (2017) - Oct 19, 2018
74 26% White Men Can't Jump (1992) - Oct 19, 2018
75 35% Steve Jobs (2015) - Oct 19, 2018
77 47% Capote (2005) - Oct 19, 2018
77 47% I, Robot (2004) - Oct 19, 2018
82 73% Casino (1995) - Oct 19, 2018
80 62% The Departed (2006) - Oct 19, 2018
100 97% The Shawshank Redemption (1994) - Oct 19, 2018
85 83% The Prestige (2006) - Oct 19, 2018
70 21% Robin Hood (2010) - Oct 19, 2018