hassaniamir

hassaniamir
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 29 Oct 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 32% Jackie Brown (1997) - Rated 27 Nov 2021
80 20% Rebecca (1940) - Rated 05 Nov 2021
85 48% On the Waterfront (1954) - Rated 29 Oct 2021
82 32% Up (2009) - Rated 29 Oct 2021
79 15% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 29 Oct 2021
76 7% Arrival (2016) - Rated 29 Oct 2021
79 15% Squid Game (2021) - Rated 29 Oct 2021
71 4% The Great Wall (2016) - Rated 29 Oct 2021
62 1% Legend (2015) - Rated 29 Oct 2021
89 71% Game of Thrones (2011) - Rated 29 Oct 2021