hasson

hasson
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2013
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 51% The Skin I Live In (2011) - Rated 06 Apr 2013
90 77% Incendies (2010) - Rated 06 Apr 2013
50 7% Man Bites Dog (1992) - Rated 06 Apr 2013
75 25% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 06 Apr 2013
90 77% Un air de famille (1996) - Rated 06 Apr 2013
85 51% Wanted (2008) - Rated 24 Mar 2013
90 77% Goodfellas (1990) - Rated 23 Mar 2013
85 51% Warrior (2011) - Rated 23 Mar 2013
75 25% The Social Network (2010) - Rated 23 Mar 2013
90 77% Fargo (1996) - Rated 16 Mar 2013