hatef

hatef
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 31 Mar 2017
98 73% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 31 Mar 2017
99 82% Up (2009) - Rated 31 Mar 2017
93 36% Spotlight (2015) - Rated 31 Mar 2017
95 53% Shaun the Sheep Movie (2015) - Rated 31 Mar 2017
91 27% Click (2006) - Rated 31 Mar 2017
97 66% Léon: The Professional (1994) - Rated 31 Mar 2017
94 45% Spider-Man 2 (2004) - Rated 31 Mar 2017
99 82% The Truman Show (1998) - Rated 31 Mar 2017
94 45% The Good Dinosaur (2015) - Rated 31 Mar 2017