Haui Memo

haui_memo
Film Freak - 978 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 20 Nov 2023
9% Takt Op. Destiny (2021) - Rated 20 Nov 2023
55% News of the World (2020) - Rated 20 Nov 2023
94% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 20 Nov 2023
80% Killers of the Flower Moon (2023) - Rated 20 Nov 2023
31% WandaVision (2021) - Rated 26 Oct 2021
9% The Tomorrow War (2021) - Rated 26 Oct 2021
31% Tenet (2020) - Rated 26 Oct 2021
55% Soul (2020) - Rated 26 Oct 2021
80% The Midnight Gospel (2020) - Rated 26 Oct 2021