hawka23

hawka23
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love Films of all kinds. Hope to be a filmmaker myself in the future.

more Recent Ratings

88 90% The Social Network (2010) - Rated 08 Feb 2016
89 94% Reservoir Dogs (1992) - Rated 08 Feb 2016
78 59% American Psycho (2000) - Rated 08 Feb 2016
75 32% Public Enemies (2009) - Rated 08 Feb 2016
85 84% Superbad (2007) - Rated 08 Feb 2016
85 84% Schindler's List (1993) - Rated 08 Feb 2016
75 32% Phone Booth (2003) - Rated 08 Feb 2016
91 98% Goodfellas (1990) - Rated 08 Feb 2016
78 59% Happy Gilmore (1996) - Rated 08 Feb 2016
70 18% Dirty Harry (1971) - Rated 08 Feb 2016