hayalgezer

hayalgezer
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Sanat, bir duygu macerası üzerinden sanal dopamin salgılatmaktan öte bir şey değildir. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

more Recent Ratings

60 25% Knowing (2009) - Rated 24 Feb 2017
90 90% Mars Attacks! (1996) - Rated 24 Feb 2017
50 13% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 24 Feb 2017
60 25% Face/Off (1997) - Rated 24 Feb 2017
65 32% Hancock (2008) - Rated 24 Feb 2017
90 90% WALL·E (2008) - Rated 24 Feb 2017
80 59% Chocolat (2000) - Rated 24 Feb 2017
90 90% Life of Brian (1979) - Rated 24 Feb 2017
80 59% Tropic Thunder (2008) - Rated 24 Feb 2017
50 13% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 24 Feb 2017