hayatserhat

hayatserhat
Film Freak - 762 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2021
Location: Artuklu/Mardin, Mardin, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 61% Source Code (2011) - Rated 17 Oct 2022
70 61% Three Thousand Years of Longing (2022) - Rated 17 Oct 2022
60 31% Eternals (2021) - Rated 17 Oct 2022
70 61% RRR (2022) - Rated 17 Oct 2022
50 10% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 17 Oct 2022
100 98% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 17 Oct 2022
70 61% Witness for the Prosecution (1957) - Rated 17 Oct 2022
60 31% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 17 Oct 2022
60 31% To Catch a Thief (1955) - Rated 17 Oct 2022
60 31% Strangers on a Train (1951) - Rated 17 Oct 2022