haze3

haze3
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2010
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 62% Dogma (1999) - Rated 09 Feb 2010
84 76% Rain Man (1988) - Rated 02 Feb 2010
79 50% Home Alone (1990) - Rated 02 Feb 2010
77 38% The Bodyguard (1992) - Rated 02 Feb 2010
83 73% Cast Away (2000) - Rated 02 Feb 2010
81 62% A River Runs Through It (1992) - Rated 02 Feb 2010
82 69% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 02 Feb 2010
80 55% Titanic (1997) - Rated 02 Feb 2010
55 6% Brazil (1985) - Rated 02 Feb 2010
91 93% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 02 Feb 2010