hbattraw

hbattraw
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% WALL·E (2008) - Rated 08 Oct 2017
90 73% The Breakfast Club (1985) - Rated 08 Oct 2017
100 97% Moulin Rouge! (2001) - Rated 08 Oct 2017
100 97% Finding Nemo (2003) - Rated 08 Oct 2017
83 45% Doctor Strange (2016) - Rated 08 Oct 2017
85 55% Kung Pow: Enter the Fist (2002) - Rated 08 Oct 2017
80 35% High School Musical (2006) - Rated 08 Oct 2017
30 5% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 08 Oct 2017
90 73% Sister Act (1992) - Rated 08 Oct 2017
90 73% Ocean's Eleven (2001) - Rated 08 Oct 2017