Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hbildi

Film Freak - 762 Film Ratings

Member Since: Jul 31, 2016

Location: Turkey

more Recent Ratings
80 83% Dancer in the Dark (2000) - Aug 17, 2020
75 72% Naked (1993) - Aug 17, 2020
80 83% Burning (2018) - Aug 17, 2020
70 60% Custody (2017) - Mar 09, 2020
80 83% Honeyland (2019) - Feb 19, 2020
80 83% Uncut Gems (2019) - Feb 19, 2020
70 60% La belle époque (2019) - Feb 19, 2020
65 48% Knives Out (2019) - Jan 16, 2020
70 60% Ray (2004) - Jan 10, 2020
70 60% Lara (2019) - Jan 02, 2020