h.bozkurt

Recent Ratings
Check out h.bozkurt's...
93 T10 | Schindler's List (1993) - Apr 10, 2023 |
78 T7 | Uncharted (2022) - Aug 15, 2022 |
73 T6 | Don't Look Up (2021) - Jan 10, 2022 |
83 T8 | Ford v Ferrari (2019) - Jan 02, 2022 |
88 T10 | Downfall (2004) - Dec 24, 2021 |
88 T10 | City of God (2002) - Nov 29, 2021 |
84 T9 | Back to the Future (1985) - Nov 01, 2021 |
83 T8 | Blade Runner 2049 (2017) - Nov 01, 2021 |
90 T10 | Oldboy (2003) - Nov 01, 2021 |
87 T10 | The Lives of Others (2006) - Oct 29, 2021 |