Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hcjYMN

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 2, 2019

more Recent Ratings
70 40% The Triplets of Belleville (2003) - Apr 02, 2019
60 15% Black Swan (2010) - Apr 02, 2019
75 70% Goodfellas (1990) - Apr 02, 2019
70 40% The Parent Trap (1998) - Apr 02, 2019
75 70% This Is the End (2013) - Apr 02, 2019
55 5% Die Hard (1988) - Apr 02, 2019
70 40% Airplane! (1980) - Apr 02, 2019
80 90% Apollo 13 (1995) - Apr 02, 2019
70 40% Babe (1995) - Apr 02, 2019
80 90% Jaws (1975) - Apr 02, 2019