hcmovie

hcmovie
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 53% Sahara (2005) - Rated 11 Jul 2020
50 2% Scarface (1983) - Rated 11 Jul 2020
80 17% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 11 Jul 2020
96 92% Minority Report (2002) - Rated 11 Jul 2020
90 53% Sing Street (2016) - Rated 11 Jul 2020
96 92% The Thomas Crown Affair (1999) - Rated 11 Jul 2020
88 40% Failure to Launch (2006) - Rated 11 Jul 2020
94 76% Field of Dreams (1989) - Rated 11 Jul 2020
95 84% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 11 Jul 2020
98 98% October Sky (1999) - Rated 11 Jul 2020