hdc415

hdc415
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 68% Chinatown (1974) - Rated 11 Feb 2017
85 34% Chasing Amy (1997) - Rated 11 Feb 2017
90 46% Catch Me If You Can (2002) - Rated 11 Feb 2017
80 26% Cat Ballou (1965) - Rated 11 Feb 2017
75 20% Casino Royale (2006) - Rated 11 Feb 2017
70 13% Casa de mi Padre (2012) - Rated 11 Feb 2017
90 46% Broken Flowers (2005) - Rated 11 Feb 2017
70 13% Bring Me the Head of Alfredo Garcia (1974) - Rated 11 Feb 2017
90 46% Brick (2005) - Rated 11 Feb 2017
80 26% Brewster's Millions (1985) - Rated 11 Feb 2017